• Kontaktai

Kas mes?

„Akela“ yra patyrusių interneto verslo kūrėjų komanda, jau keletą metų dirbanti kartu su įvairaus lygio interneto projektais – pristatomaisiais puslapiais, el. parduotuvėmis, įvairiomis rinkodaros ir socialinėmis kampanijomis.
Komandoje dirba patyrę programuotojai, dizaineriai, interneto rinkodaros specialistai.

Dirbame laisvu grafiku – tiek, kiek reikalauja kiekvienas projektas. Patirties nuolat semiamės iš savo kolegų ir kitų projektų, kuriuose dalyvaujame. Esame lankstūs ir mobilūs – galime prisitaikyti prie terminų ir kliento poreikių, dirbti per atstumą.

Mūsų pagrindinės vertybės yra darbų kokybė ir realūs atlikimo terminai. Visus darbus atliekame profesionaliai ir tinkamai, prieš tai viską suderinę su Klientu. Darbai atliekami per numatytus protingus terminus. Neapsiimame sukurti el. parduotuvės per dieną, nes toks darbas, nors ir įmanomas, bet dažniausiai turi daug trūkumų ir paprasčiausiai yra neišbaigtas. Tokie trūkumai el. parduotuvės klientus gali nuteikti neigiamai, tad vėliau juos pritraukti bus dar sunkiau. Kokybiškas darbas visada yra vertinamas labiau, nei skubotas, tad šią vertybę nuolatos akcentuojame bendradarbiaudami su savo klientais.

Ilgalaikis bendradarbiavimas yra vienas pagrindinių mūsų tikslų. Visada galime padaryti nedidelę svetainę klientui, o darbus atlikę apie tai pamiršti, tačiau tai nėra pats profesionaliausias kelias. Stengiamės palaikyti santykius su klientais ir po darbų atlikimo – patarti dėl puslapio tobulinimo, pakonsultuoti SEO ar interneto rinkodaros klausimais. Interneto svetainių tendencijos keičiasi kiekvienais metais, tad, norint žengti koja kojon su interneto mada, reikia nuolatos stebėti naujausias verslo internete tendencijas. Tą mes sėkmingai darome siūlydami klientams smulkius pakeitimus.

„Akela“ komanda dirba su įvairaus lygio projektais. Iššūkių ir atsakomybės - nebijome.

Jei turite klausimų apie mūsų paslaugas – susisiekite.