• Kontaktai

E-reklama

E-reklama yra tik viena iš internetinio marketingo sričių.

E-reklama
Nustatomas reklaminis biudžetas, reklama suplanuojama, kuriuose lankomiausiose vietose bus talpinama ir kuriam laikui, tada paruošiamos reklaminės kampanijos ir jos paleidžiamos nusmatytu metu. Vykstanti reklaminė kampanija yra stebima, į ją reaguojama atitinkamai į statistinius duomenis. Pasibaigus reklaminei kampanijai, analizuojami jos rezultatai.

E-reklama yra dviejų rūšių:

  • Vaizdinė reklama. Tai reklamos būdas, kai reklaminė žinutė yra perteikiama vaizdu. Tai gali būti statiškas vaizdas – iliustracijos, fotografijos, logotipai. Taip pat ir dinaminė reklama – internetinė animacija. Vis populiarėjantis reklamos būdas yra video reklama. Tai vaizdo klipas, kuris nėra tinkamas rodyti per televiziją, tačiau internete gali susilaukti labai didelės auditorijos palaikymo.

  • Tekstinė reklama. Tai reklamos būdas, kai reklamuojamas produktas ar prekė ne vaizdu, o tekstu – įvairiomis naujienomis, tinklaraščių įrašais, forumų žinutėmis, komentarais, naujienlaiškiais ir t.t. Nuo perskaitytos informacijos iki kliento pardavimų puslapio nueinama tekstine nuoroda. Tai gali būti pavienė nuoroda arba kontekstinė nuoroda, kai kliento reklama rodoma tik tada, kai atitinka vartotojo matomą turinį. Kalba eina apie Google Adwords ir Facebook reklamą, kuri rodoma tik tada, kai vartotojas užklausia ar ieško susijusios informacijos. Tokia reklama yra veiksmingesnė už vaizdinę pardavimų prasme, tačiau nusileidžia prekės ženklo populiarinimo savybėmis.

„Akela“ specialistai ir konsultantai puikiai supranta ir žino, kokias reklamos internete priemones reikėtų naudoti kiekvienam klientui, nesvarbu, ar jo produktas/paslauga yra skirtas plačiajai auditorijai (B2C) ar tik verslo klientams (B2B). Išanalizuosime ir įgyvendinsime e-reklamos kampanijas patikimai ir profesionaliai.

Susisiekite su mumis ir būsime labai dėkingi, gavę progą pakonsultuoti Jus apie e-reklamą ir jos panaudojimo galimybes.