• Kontaktai

Marketingas internete

Marketingas internete
Marketingas internete yra veiksmų visuma, padedanti įmonės produkto pardavimams ir prekės ženklo populiarinimui »

E-reklama

E-reklama
E-reklama - viena iš internetinio marketingo galimybių su Jūsų pačių nustatytu biudžetu bei laikotarpiu »

SEO paslaugos

SEO paslaugos
Atlikus seką SEO veiksmų interneto puslapis yra randamas pagal tam tikrus iš anksto aptartus raktinius žodžius »

Internetinis marketingas

Interneto marketingas yra tarytum antras etapas po interneto puslapio sukūrimo.

Internetinis marketingas
Interneto pardavimų kanalas yra paruoštas, tačiau apie jį niekas nežino. Interneto marketingas daro viską, kad apie pardavimus internetu sužinotų kuo didesnis žmonių ratas. Pats marketingo apibrėžimas sako, kad tai produkto ar paslaugos populiarinimas kuo mažesnėmis sąnaudomis, siekiant gauti kuo didesnį pelną. Internetinis marketingas veikia tuo pačiu principu – kuo mažesnės išlaidos ir kuo didesnis pelnas ar netiesioginė reklama prekės ženklui.

„Akela“ siūlo visą interneto marketingo paketą:

  • Marketingas internete – tai rinkodaros strategijos parengimas ir įgyvendinimas.
  • E-reklama – tai reklama internete apimanti įvairias formas – vaizdinę ir tekstinę reklamą.
  • SEO paslaugos – optimizavus puslapį paieškos sistemoms, jis gali parduoti, todėl tai laikoma interneto rinkodaros dalimi.

Šios trys paslaugos yra kompleksinis sprendimas, padedantis įmonei tinkamai išnaudoti savo interneto puslapį ne tik kaip ryšių su visuomene priemonę, bet ir kaip pardavimo kanalą. Kaip tai padaryti ir kokias papildomas priemones reikia panaudoti – „Akela“ specialistai žino, nes dirba su interneto rinkodara ne vienerius metus.

Dažnai apie interneto rinkodarą (ypač ilgalaikę) reiktų pagalvoti ir prieš kuriant puslapį. Tiksliau sakant, reikėtų numatyti tam tikras funkcijas ir konkrečias vietas puslapyje, kurios būtų pakankamai lanksčiai išspręstos, kad vėliau vykdant interneto rinkodaros strategijas nereikėtų daug investuoti į svetainės atnaujinimą.Internetinis marketingas reikalauja specifinių žinių ir supratimo, todėl susisiekite su mumis ir nemokamai pasikonsultuokite apie šios paslaugos kainodarą ir pritaikymo galimybes.