• Kontaktai

Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas technologijų sostinėje – ypač profesionalus, konkurentabilus ir kokybiškas »

Svetainių priežiūra

Svetainių priežiūra
Susikuriate interneto puslapį ir vėliau jo niekas nebeprižiūri, informacija sensta, tampa neaktuali »

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas
Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) - vienas iš kertinių interneto rinkodaros veiksnių »

Interneto sprendimai

Vienas iš pagrindinių rinkodaros kanalų dabar yra internetas. Lietuvoje internetu naudojasi 1,5 milijono gyventojų, tad nenuostabu, kad dėmesys interneto rinkodarai auga kiekvieną dieną. Dažnai verslas turi ne itin tikslias žinias apie interneto rinkodarą.

Interneto sprendimai
Mes norime savo klientams paaiškinti ir parodyti, kaip interneto sprendimai gali įtakoti jų pardavimus. Interneto puslapio sukūrimas yra tik vienas iš interneto rinkodaros sprendimų visame interneto rinkodaros kontekste. Tai reiškia, kad interneto rinkodara yra platus reiškinys, susidedantis iš kelių svarbių dalių, kurias „Akela“ teikia nuosekliai ir kokybiškai:

  • Svetainių kūrimas yra pirmas žingsnis.
  • Svetainių priežiūra yra antras, bet taip pat svarbus žingsnis. Juk apleistas puslapis neatneš nei pardavimų, nei padės prekės ženklui konkuruoti su kitais prekės ženklais.
  • SEO optimizavimas per ilgą laiką atveda tikslinę klientų auditoriją, tad be šios paslaugos verslui  gali tekti investuoti nemažas lėšas į tiesioginę produkto reklamą įvairiais kanalais, ne tik internete.

Interneto sprendimai susideda iš visų trijų išvardintų dalių, į kurias būtina investuoti šiek tiek lėšų ir laiko. Priešingu atveju interneto rinkodara neveiks.
Esame patyrę interneto sprendimų kūrėjai  ir prižiūrėtojai, rinkoje dirbantys jau ne vienerius metus. Puikiai išmanome savo darbą, ir žinome klientų poreikius, todėl galime pasiūlyti geriausius interneto sprendimus Jūsų verslui. Aiškiai suvokiame, kad interneto puslapis yra interneto rinkodaros strategijos dalis, todėl stengiamės išsiaiškinti Jūsų poreikius, kad sukurtas interneto sprendimas padėtų įgyvendinti Jūsų keliamus tikslus.
Kaip mums sekasi tai daryti? Čia geriausiai paklausti mūsų klientų, kuriems padėjome išspręsti tam tikras interneto rinkodaros problemas. Mūsų klientų sąrašą rasite darbų galerijoje. Patenkinti klientai yra geriausias mūsų darbų įvertinimas.
Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu ir gaukite pasiūlymą savo verslo interneto rinkodarai pagerinti.