• Kontaktai

IT konsultacijos

Prieš investuojant į naują interneto puslapį, techninę įrangą, reklamos biudžetą ar SEO strategiją būtina viską gerai apgalvoti, o kartais ir pasitarti su specialistais. Esame pasiruošę suteikti nešališką konsultaciją įvairiais interneto rinkodaros klausimais:

  • Reikalingos techninės priemonės – tai tam tikriems projektams atlikti reikalinga kompiuterinė ir programinė įranga bei trečiųjų šalių paslaugos. Pavyzdžiui, norint vykdyti el. prekybą didesniu mastu reikės papildomai investuoti į serverius, taip pat įsigyti buhalterinę programą, gal net CRM sprendimą, įmonėje pastatyti atskirą kompiuterį, kuriame bus kaupiama tam tikra informacija, prieinama visiems darbuotojams ir pan.

  • Reikalingi žmogiškieji ištekliai – kai kuriais atvejais verslui reikia tam tikrų specialybių žmonių, be kurių darbas eitų lėtai ir problematiškai. Galime pakonsultuoti, kokių specialybių laikinų ar nuolatinių darbuotojų reikia, pavyzdžiui, ar apsimoka įdarbinti savą programuotoją ir IT administratorių, o gal reikės papildomo apskaitininko el. parduotuvei.

  • Reikalingi esamo interneto puslapio pataisymai – konsultuojame, kokie pataisymai ar papildymai reikalingi esamiems interneto puslapiams, kurių išvaizda ir funkcionalumas klientus tenkina, ir naujo kurti neketinama artimiausiu metu. Pasiūlome, kaip geriau išspręsti įvairius funkcinius dalykus.

  • Reikalingi SEO veiksmai – keli nedideli ir nesudėtingi optimizavimo veiksmai gali padidinti puslapio lankomumą keletą kartų. Kai kuriais atvejais juos gali atlikti ir įmonės programuotojai, jei jiems aiškiai yra nurodoma, ką reikia daryti. Galime pakonsultuoti įmonės darbuotojus ar kitų įmonių specialistus, kaip ir ką reikėtų pakeisti siekiant geresnių pozicijų paieškose.

  • Reikalingi interneto rinkodaros veiksmai – konsultuojame dėl galimų reklamos internete veiksmų – Google AdWords, reklaminių antraščių pirkimo, įvairių žaidimų ir Facebooko akcijų. Interneto rinkodaros priemonių yra be galo daug, tad jas reikėtų pritaikyti pagal kliento auditoriją.

Konsultuojame visais verslo kūrimo internete ir jo reklamavimo klausimais iš techninės pusės. Ko nedarome, tai neteikiame konsultacijų įmonės finansų tema, neteikiame teisininko konsultacijų.

Susisiekite su „Akela“ is gaukite nešališką bei naudingą konsultaciją dėl Jūsų verslo pristatymo ir kūrimo internete jau DABAR.