• Kontaktai

SEO konsultacijos

El. parduotuvės sėkmė priklauso nuo kelių faktorių. Tai tinkamai paruošti pardavimo puslapiai, geros pozicijos paieškoje ir aktyvi rinkodara.

SEO konsultacijos
Su pardavimų puslapiais dirba dizaineriai, rinkodara užsiima parduotuvės valdytojai. Optimizavimu paieškos sistemoms geriau tegul užsiima profesionalai, turintys patirties ir žinių šioje srityje.
„Akela“ specialistai gali pakonsultuoti SEO klausimais ne tik prieš kuriant elektroninę parduotuvę, bet ir jau veikiančios parduotuvės administratorius. SEO konsultacija susideda iš kelių darbų:

  • Esamos el. parduotuvės ar puslapio techninė analizė – išanalizuojamas kodas, sklandžiam SEO reikalingi atributai (Title, Meta Description, URL struktūra).
  • El. parduotuvės SEO analizė – išanalizuojamos atgalinės nuorodos, amžius, tekstai, klaidų puslapiai, peradresavimai ir kiti elementai, turintys įtakos rezultatams paieškos sistemoje.
  • Išanalizuojami raktiniai žodžiai – surenkamas sąrašas raktinių žodžių, kuriais puslapis yra randamas, ar dar nerandamas. Įvertinamos galimybės konkuruoti su tam tikrais raktiniais žodžiais.
  • Konkurencinės aplinkos analizė – domimasi, kas yra tiesioginiai konkurentai, kokios jų pozicijos paieškoje, kokie privalumai ir trūkumai, naudojami SEO metodai.
  • Paruošiamas veiksmų planas, ko reiktų imtis norint per artimiausią laikotarpį pagerinti tam tikras pozicijas, kur daugiau skirti dėmesio. Parengiami konkretūs patarimai, ką reikėtų daryti, norint pasiekti užsibrėžtus tikslus.
  • Paruoštas planas yra pristatomas, klientas konsultuojamas paaiškinant tam tikrų veiksmų reikalingumą ir efektyvumą. Jei reikia, paruošiamos papildomos SEO strategijos ir pasiūlymai, atsižvelgiant į Kliento lūkesčius ir prioritetus.

SEO konsultacija nereiškia, kad bus teikiamos SEO paslaugos. Jas klientai gali užsisakyti papildomai.

Susisiekite su mumis dėl SEO konsultacijos.