• Kontaktai

E-prekyba

E-prekyba
E-prekyba arba internetinė prekyba nebūtinai prekių pardavinėjimas internetu, galite parduoti ir savo paslaugas. »

SEO konsultacijos

SEO konsultacijos
El. parduotuvės sėkmė - aukštos pozicijos paieškose. Galime nemokamai pakonsultuoti šiuo klausimu. »

Noriu e-shop`o

Elektroninės parduotuvės
Elektroninė parduotuvė ir jos priežiūra reikalauja labai daug laiko bei pastangų. Ar esate tam pasiryžę? »

Elektroninis verslas

Elektroninis verslas dar prieš penkerius metus buvo gana egzotiška verslo šaka, kuri gyvavo vien tik drąsių pirkėjų dėka. Perkant suvesti savo banko duomenis ryždavosi toli gražu ne kiekvienas. Per pastaruosius metus interneto vartotojų požiūris keitėsi į gerąją pusę nepaisant įvairių nesklandumų, nesusipratimų, o kartais ir įvykdytų apgavysčių. Kiekvieną dieną vis daugėja interneto pirkėjų – žmonių, kurie drąsiai perka daiktus ir paslaugas internetu.

Elektroninis verslas

Elektroniniam verslui pastaraisiais metais labai pasitarnavo įvairūs grupinio pirkimo portalai, kai reikia greitai nusipirkti kuponus, juos atsispausdinti ir pasinaudoti. Paprasti vartotojai būtent šių portalų dėka pirmą kartą atliko mokėjimus internete ir pamatė, kaip tai paprasta. Nepaisant to, interneto prekyboje dalyvauja tik 250 000 Lietuvos interneto vartotojų iš mėnesinio 1,5 mln. srauto. Tai rodo, kad ateityje yra dar nemažai vietos augti ir tobulėti.

Elektronis verslas nėra vien tik eilinės e-parduotuvės, kuriose pirkėjas išsirenka norimą prekę, įdeda ją į virtualų krepšelį, o tada apmoka. Be parduotuvių yra nemažai paslaugų, kuriose taip pat figūruoja internetiniai mokėjimai. Tai įvairios paslaugos, pavyzdžiui, nuotraukų spausdinimas internetu, naudojimasis e-valdžios paslaugomis ir t.t. Tai irgi gana nemaža elektroninio verslo dalis, tačiau ji sąmoningai nėra priskiriama prie elektroninės komercijos.

„Akela“ elektroninės komercijos srityje dirba jau ne vieneri metai. Interneto projektų skiltyje rasite el. parduotuves, kurias sukūrėme ir sėkmingai realizavome. Mūsų interneto rinkodaros specialistai taip pat puikiai supranta elektroninės komercijos paslaugų specifiką ir gali ne tik konsultuoti, bet ir padėti įgyvendinti įvairius elektroninio verslo projektus.

Mūsų elektroninio verslo paslaugos yra e-prekyba ir su ja susijusios SEO konsultacijos. Taip pat galime paaiškinti, kaip sukurti elektroninę parduotuvę.