• Kontaktai

Svetainių priežiūra

Susikūrus interneto puslapį ir jį paleidus viešumon yra dažnai padaroma viena didelė klaida – puslapis neprižiūrimas. Sena, neatnaujinama informacija puslapio lankytojui nesukelia teigiamų emocijų ir įmonės reputacijai nepadeda, o priešingai – trukdo. Esame suinteresuoti, kad puslapis būtų išbaigtas ir nuolatos atnaujinamas. Tokiu tikslu ir diegiame turinio valdymo sistemą, leidžiančią pačiam klientui atnaujinti informaciją, pridėti naujų puslapių, kurie gali būti naudingi potencialiems klientams. Taip pat tikimės, kad Klientas užsiims ir puslapio reklamavimu. Rekomenduojame interneto kanalą (ne radiją ar televiziją) ir galime šioje vietoje pagelbėti.

Svetainių priežiūra
Laiko, patirties ir interneto technologijų išmanymo stoka lemia svetainės nepriežiūrą. Galime už Klientą pasirūpinti, kad įmonės interneto puslapis būtų nuolatos atnaujinamas, viskas veiktų. Taip pat stebime lankytojų srautą ir galime pateikti apibendrintas ataskaitas apie tai, iš kur ateina lankytojai ir ką puslapyje veikia, kaip pasiekia pardavimų informaciją ir t.t.

Galime atnaujinti puslapiuose esančią informaciją, sukelti įvairias lenteles, PDF ar Word dokumentu, pakeisti iliustracijas. Visą reikalingą informaciją pateikia Klientas, o „Akela“ specialistai pasirūpins, kad ji kaip įmanoma greičiau būtų atnaujinta ir tinkamai sutvarkyta. Pasibaigus informacijos galiojimo laikui, ji bus išimta arba perkelta į archyvą, kad lankytojas visada matytų tik atnaujintą informaciją, o ne pasenusias naujienas ir akcijas.

Svetainių priežiūra dažniausiai yra periodinė paslauga. Susisiekite su mumis dėl šios paslaugos detalių. Paslaugos dažnumas gali būti skirtingas dėl Kliento poreikių – kartą per dieną, savaitę, mėnesį ar net pusmetį.