• Kontaktai

Marketingas internete

Marketingas internete yra veiksmų visuma, padedanti įmonės produkto pardavimams ir prekės ženklo populiarinimui naudojant interneto technologijas.

Marketingas internete
Interneto marketingas Lietuvoje priklauso nuo interneto vartotojų skaičiaus. Šiuo metu Lietuvoje interneto auditorija yra 1 500 000 žmonių, kuriuos teoriškai galima pasiekti. Interneto rinkodaros priemonės kainuoja kur kas mažiau, nei tradicinės rinkodaros veiksmai – televizija, reklama spaudoje ir yra kur kas efektyvesnė ir lengviau nukreipiama tikslinėms auditorijoms. Dėl to įmonės vis dažniau didesnę savo reklamos biudžeto dalį skiria internetui, o ne tradicinėms reklamos priemonėms.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, būtina iš anksto gerai suplanuoti interneto rinkodaros veiksmus ir strategijas. Taip pat numatyti galimą investicijų grąžą (ROI). Tam reikia gerai išmanyti Lietuvos interneto rinką, žinoti, kuriuose socialiniuose tinkluose lietuviai daugiausiai praleidžia laiko, kuriuos interneto leidinius dažniausiai skaito, kaip komentuoja ir kokios apskritai vyrauja tendencijos tam tikrų tikslinių grupių lankomose interneto vietose.

„Akela“ specialistai gali parengti ir įgyvendinti įvairias rinkodaros strategijas. Taip pat pakonsultuoti rinkodaros skyriaus darbuotojus dėl interneto rinkodaros niuansų. Mūsų interneto rinkodaros paslaugos:

  • Rinkos ir raktažodžių tyrimas
  • Interneto rinkodaros priemonių analizė
  • Interneto rinkodaros strategijos kūrimas
  • Interneto rinkodaros kampanijų paruošimas ir įgyvendinimas
  • Vykstančios reklaminės kampanijos stebėjimas ir ataskaitų pateikimas
  • Grąžos paskaičiavimas ir analizė.

Užsisakę šią paslaugą galėsite užsiimti tiesioginiu savo darbu, nes mūsų specialistai paruoš, vykdys ir stebės Jūsų rinkodaros kampaniją.

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų interneto rinkodaros lūkesčius.