• Kontaktai

SEO paslaugos

Interneto rinkodara yra glaudžiai susijusi su optimizavimu paieškos sistemoms. Atlikus SEO veiksmus interneto puslapis yra randamas pagal tam tikrus raktinius žodžius. Vienas tokių raktinių žodžių yra įmonės pavadinimas arba dalis įmonės interneto adreso.

SEO paslaugos
Ar tokie raktiniai žodžiai parduoda įmonės siūlomas prekes ar paslaugas? Deja ne. SEO paslaugos orientuotos į pardavimus yra svarbus interneto rinkodaros momentas. Pardavimams pritaikomos SEO paslaugos taip pat yra lyg antras raundas po paprasto SEO optimizavimo, kai sutvarkomas puslapio kodas, sukuriamas atgalinių nuorodų tinklas, atitinkamai koreguojami tekstai.

SEO paslaugos pardavimams skatinti dažniausiai dirba su vadinamaisiais pardavimų puslapiais (landing pages). Tai specialus puslapis, kuris sukuriamas su vienu tikslu – parduoti prekę ar paslaugą. Paprastai įmonės tokio puslapio nedaro atskirai. Tiesiog yra aprašoma paslauga ir viskas. Vartotojas, atėjęs į paslaugos puslapį turi perskaityti nemažai teksto, taip pat susirasti įmonės kontaktus, kad galėtų pasiteirauti, kaip paslaugą ar prekę užsisakyti, kiek ji kainuoja, kokia jos techninė charakteristika. Pardavimo puslapis visą pardavimams skirtą informaciją pateikia aiškiai ir suprantamai. Vartotojas, užsukęs į tokį puslapį, gali papildomai pasiskaityti apie paslaugą ar prekę, tačiau tai nėra pagrindinis puslapio tikslas. Pagrindinis tikslas yra paspausti mygtuką „Į krepšelį“, „Pirkti“, „Užsisakyti“, „Pasiteirauti kainos“ ir t.t.

Interneto rinkodaroje SEO paslauga yra koncentruota į tokio puslapio sukūrimą ir jo pozicijų pagerinimą paieškos sistemose. Vartotojas, besidominti internete galimybe nusipirkti tokią prekę ar paslaugą, turi ateiti tiesiai į pardavimų puslapį, o ne į įmonės naujieną, straipsnį su patarimais ar teorinį visos technologijos ar paslaugos aprašymą.

Tam reikia puikiai išmanyti interneto rinkodaros ir SEO pricipus. „Akela“ specialistai tai daro nuolatos, tad susisiekite su mumis ir pasitarkime dėl Jūsų lūkesčių, mūsų galimybių ir paslaugos teikimo principų.