• Kontaktai

Svetainių kūrimas: Kaunas

Interneto svetainių kūrimas Kaune – ypač profesionalus ir konkurentabilus. Kaunas – technologinė Lietuvos sostinė, nes čia mokosi ir dirba daug dizainerių ir programuotojų, interneto sprendimų kūrėjų ir profesionalių IT projektų vadovų, kurie puikiai išmano savo amatą ir gali pasiūlyti interneto puslapių kūrimo paslaugą itin geromis kainomis.

Svetainių kūrimas: Kaunas
„Akela“ dirba kartu su tokiais profesionalais, kurie padeda užtikrinti, kad svetainių kūrimas būtų atliekamas aukščiausiame lygyje pagal visus reikalavimus ir standartus.

Svetainių kūrimas vykdomas keliais etapais:

  • Analizė ir pasiūlymas/strateginis planavimas – išanalizuojame Kliento rinką, bandome įsigilinti į poreikius, iškeltus tikslus. Taip pat išsiaiškiname kokia yra konkurencinė aplinka. Suplanuojame visų darbų ir tolimesnių veiksmų eigą.
  • Projektavimas – suprojektuojame interneto svetainę – nustatome visas reikalingas dalis, struktūrą, naudojamas technologijas, jei reikalingi, kiti resursai yra numatomi ir įterpiami į visą darbų atlikimo planą.
  • Derinimas – vienas iš sunkiausių darbų, kurio metu pasiūlytas planas ir sprendimas turi būti suderintas su klientu, kad galutinai viskas būtų aišku, o rezultatas pasiektas kaip įmanoma greičiau ir profesionaliau.
  • Įgyvendinimas – tai puslapio kūrimo procesas, kuris susideda iš dviejų dalių:
    • Dizainas/Prekinis ženklas – sukuriamas internetinio puslapio dizainas pagal suderintą puslapio struktūrą. Jei reikia, sukuriamas ir prekinis ženklas – logotipas.
    • Programavimas/Integravimas – sukūrus ir pasitvirtinus dizainą, jis yra sukarpomas ir programuojamas naudojant turinio valdymo sistemą (TVS).
  • Talpinimas – sukurtas puslapis patalpinamas mūsų serveriuose tol, kol yra suderinamas. Tada jį perkeliame į Kliento serverį, o jei klientas jo neturi, laikome jį savame, specialiai klientams skirtame serveryje. Speciali 50% serverių nuolaida.

Kai puslapis yra sukurtas ir veikiantis, Kliento pareiga pasirūpinti puslapio tekstais ir juos susikelti. Pakonsultuojame, kaip tai padaryti, kad viskas atrodytų nepriekaištingai. Taip veikia visas svetainių kūrimas. Kaunas ir Kauno apskritis yra pagrindinė mūsų aptarnaujama rinka, todėl susisiekite su mumis dabar, ir padėsime įgyvendinti pirmąjį rinkodaros žingsnį – sukursime profesionalų ir matomą interneto puslapį.

Mūsų sukurtus interneto puslapius rasite interneto projektų nuorodoje.