• Kontaktai

Kaip sukurti elektroninę parduotuvę

Elektroninių parduotuvių kūrimas yra gana sudėtingas procesas, ypač, kai prekyba vyksta ne itin standartiškai, arba prekės reikalauja kitokio valdymo nei užsakymas>sandėlys>logistika>pirkėjas.

Kaip sukurti elektroninę parduotuvę
Dėl to prieš kuriant el. parduotuvę reiktų pasikonsultuoti su šią sritį išmanančiais specialistais. „Akela“ specialistai pasiruošę nors ir šiandien Jus pakonsultuoti šia tema, tad susisiekite DABAR!

Kaip sukurti elektroninę parduotuvę galima pasakyti tik išsiaiškinus kliento poreikius. Visų pirma reikia žinoti, kiek prekių bus, kokios jos skirtingos. Taip nustatomas katalogo dydis ir sudėtingumas, nuo kurios praktiškai priklauso ant kokios platformos bus kuriama el. parduotuvė bei kiek pastangų reikės. Jūsų būsimiems Klientams reikia parodyti patikimumą bei naudojimosi paprastumą. Kuo paprasčiau, tuo didesnės galimybės, kad klientas grįš dar kartą, net jei prekių kainos jam bus ne visiškai palankios. Parduotuvės dizainas nėra itin svarbus, tačiau kur kas svarbiau yra informacijos išdėstymas. El. parduotuvės tikslas – parduoti prekę ar paslaugą, dėl to čia būtina atkreipti dėmesį į informacijos išdėstymą ir galimybes greitai prekę įdėti į krepšelį bei užsisakyti.

Elektroninės parduotuvės paprastai kuriamos ne nuo nulio, o naudojant jau esamus technologinius ir laiko patikrintus sprendimus. Tai gali būti komercinis el. parduotuvių kūrimo įrankis, už kurio naudojimąsi mokami pinigai tokios sistemos kūrėjams.

Taip pat gali būti naudojama atviro kodo (Open Source) turinio valdymo sistema, kuri pritaikoma vartotojo poreikiams. Vienos iš tokių TVS yr PrestaShop, ZenCart, Magento, osCommerce ir t.t. Jų diegimas neužima daug laiko ir nėra reikalingi dideli resursai. Aišku, jei tik poreikius patenkina standartinės šių turinio valdymo sistemų funkcijos. Kurį būdą pasirinkti pasikonsultuokie su mumis susisiekdami nurodytais kontaktais ir gaukite visą reikalingą informaciją apie tai, kaip iš tikrųjų yra kuriamos elektroninės parduotuvės.